Serdecznie witamy na stronie internetowej biura rachunkowego SIGMA.

Biuro rachunkowe SIGMA powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie małych i średnich firm poszukujących obsługi księgowo-podatkowej oraz kadrowo-płacowej w przystępnej cenie.
Nasze biuro rachunkowe kieruje swą ofertę księgową do spółek cywilnych jak i do osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą na terenie Oleśnicy i okolic.

Posiadamy licencję wydaną w 2004 roku przez Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nr 7871/2004.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Praca, którą wykonujemy nie sprowadza się jedynie do księgowania dokumentów i sporządzenia deklaracji podatkowych oraz kadrowych. Klientom służymy także gruntowną wiedzą i praktyczną pomocą z dziedziny księgowości i podatków.

Wszystkim zapewniamy fachową obsługę księgową i kadrową oraz gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Zapewniamy również usługi doradcze i reprezentację przed urzędami oraz ZUS.

Decydując się na powierzenie nam księgowości swojej firmy Klient oszczędza czas, który może poświęcić na jej rozwój.

Księgowość oraz kadry i płace prowadzimy przy użyciu programu komputerowego SYMFONIA, który daje możliwość przesłania każdemu Klientowi różnych szczegółowych zestawień przez internet.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

właściciel